Історії наших захисників та захисниць

Дізнайтеся про фронтові будні та наближення перемоги з перших вуст

Ілля П.: “Зараз ми всі на фронті, просто хтось безпосередньо в бойових умовах, а хтось забезпечує надійний тил”.

Ілля — досвідчений 3D візуалізатор з неабияким талантом. А ще він великий поціновувач бойових мистецтв. З 2015 Ілля займається бразильським джиу-джитсу, й цього року якраз мав виступати на київському та всеукраїнському чемпіонатах. На жаль, російське вторгнення змінило плани Іллі. Хлопець відправився битися не на ринг, а на справжню війну. 

Олександр А.: “Життя в тилу зараз треба будувати з оглядом на те, що люди на фронті знаходяться в надскладних умовах”.

Сашко приєднався до нашої спілки художників комп’ютерної графіки незадовго до війни. Хлопець вже встиг проявити себе як крутий вебаналітик. А ще ми знаємо, що Сашко дуже творча особистість — закоханий у музику та грає на бас-гітарі.

Максим О.: “Дуже підіймало настрій щось смачненьке, малюнки дітей, новини про спалені колони ворога”.

У мирному житті Максим — професійний 3D візуалізатор, автор багатьох креативних робіт. Він активний член нашої спілки CG художників та просто веселий, товариський хлопець.  Зараз наш Максим на деякий час полишив 3D творчість, щоб захищати Україну від ворога. Для всіх нас він справжній герой.

Ілля М.: “Київ був повним і пустим одночасно. Черги у військкомати були єдиними чергами в місті”.

Ілля — один з найталановитіших й найбільш досвідчених художників у нашій спілці комп’ютерної графіки. Проте він добре знається не лише на CG мистецтві, а й на зброї, спорті та історії.  Після початку повномасштабного вторгнення Ілля відразу вирішив, що його обов’язок — захистити Україну. Тож наш мужній герой вступив у лави ЗСУ. 

Ілля К.: “Я встиг провести дві презентації для клієнтів — переконував їх, що в нас усе буде добре, а на фоні йшли новини про бомбардування наших міст”.

Ілля К. — талановитий Sales Manager та незамінний член нашої Спілки художників комп’ютерної графіки. На початку повномасштабної війни він одразу вирішив, що його знання та досвід мають послужити для захисту нашої держави. Тому Ілля вступив до лав ЗСУ в якості ІТ-спеціаліста. 

Людмила Д.: “Ми просто неймовірна нація, тому перемога буде за нами”.

У мирному житті львів’янка Людмила — учасниця нашої спілки CG художників та авторка неймовірно красивих 3D візуалізацій. А зараз Люда служить зв’язківицею в тилу, щодня працюючи на перемогу України. Ми безмежно горді нашою героїнею та щасливі, що вона знайшла можливість трохи поспілкуватися з нами задля цього інтерв’ю.

Максим Д.: “Бійці на передовій відволікаються від війни розмовами про звичне життя й жартами”.

Львів’янин Максим — з тих 3D художників, які в кожне зображення вкладають частинку душі. За це наша спілка дуже цінує Макса. А ще ми любимо його за веселу вдачу та чудове почуття гумору. 

Олег Р.: “Бійці найбільше тішаться, коли бачать, що якісно виконують свою роботу”.

Киянин Олег — експерт з 3D візуалізації, а ще по-справжньому відчайдушний син своєї країни. Як тільки почалася війна, Олег, не вагаючись, відправився захищати Батьківщину на фронт. Він — гордість нашої спілки. Ми були дуже раді можливості взяти в Олега невеличке інтерв’ю.

Павло Ц.: “Ми якнайшвидше переможемо тоді, коли серед всіх українців не буде суперечок”.

Харків’янин Павло — молодий 3D артист з витонченим художнім смаком. Проте зараз хлопець зайнятий не творчістю, а захистом нашої країни від ворога. Ми зв’язалися з Павлом, щоб дізнатися, як він, та поставили ще кілька питань. Його відповіді читайте у цьому маленькому інтерв’ю.

Богдан Г.: “Якщо вже в моїй країні війна, треба битися з ворогом!”.

Богдан щиро захоплений розвитком кар’єри 3D візуалізатора. А вільний час полюбляє проводити на природі: спокійно відпочивати та рибалити. Після російського вторгнення Богдан тимчасово покинув улюблені заняття, бо прийняв рішення боронити Україну. Ми дуже пишаємося нашим сміливцем і були неймовірно раді можливості поспілкуватися з ним.