Максим Д.: “Бійці на передовій відволікаються від війни розмовами про звичне життя й жартами”.

Львів’янин Максим з тих 3D художників, які в кожне зображення вкладають частинку душі. За це наша спілка дуже цінує Макса. А ще ми любимо його за веселу вдачу та чудове почуття гумору. 

Зараз наш Макс знаходиться на навчаннях, щоб незабаром відправитися захищати Україну на фронті. Ми зв’язалися з ним, щоб дізнатися, як він, та задати кілька інших питань. Відповіді Макса ви можете прочитати нижче.

 

Максиме, де тебе застав початок війни? Що було першим, що ти зробив?

Початок війни мене застав у офісі, бо я залишився довше попрацювати. Перше, що я зробив подзвонив батькам. Потім відразу зібрався й пішов додому.

 

Чого не вистачало у перший місяць війни? Як розв’язували цю проблему?

У перший місяць не вистачало згуртованості. Також залишалося багато невирішених організаційних питань, оскільки у всіх був шок від того, що почалась війна. Ми намагались скооперуватись й вирішити все якомога швидше

 

Чи допомагають вам зараз волонтери?

Наразі ми не звертаємось до волонтерів, бо нас вже всім забезпечили. А все, чого бракувало, придбали власними силами.

 

Чи стало у пригоді спорядження, яке зібрали для тебе силами нашої спілки?

Бронежилет з плитами мені був потрібен для тренувань, щоб звикнути до навантажень і відчути, як воно бути з такою вагою під час бойового контакту. Але нам вже видали наші броніки. Тож я буду його вам відправляти назад. Правда, не зовсім у такому стані як він був спочатку. Але я його виправ й почистив максимально, як тільки зміг 🙂

 

Як бійці підіймають свій настрій, дух на фронті? Чи можемо ми у тилу якось в цьому їм допомогти?

Мені поки ще не доводилось бути у зоні бойових дій. Але багато моїх товаришів, які зараз на передовій, стараються відволікатись від війни розмовами про звичне життя й частіше жартувати.

Коли розмовляєте або переписуєтесь з бійцями, які на передовій, просто не ставте питань, які стосуються війни. Краще розкажіть їм, як у вас справи, щоб максимально відвести тему від війни. Оскільки вони й так постійно чують звуки пострілів та вибухів, зайвий раз підіймати цю тему не потрібно.

 

На твій погляд, що може і повинен робити кожен, хто не на фронті, щоб допомогти вам скоріше здобути перемогу?

 

Вірити, молитись, донатити на ЗСУ. І жити далі, щоб підтримувати економіку країни у такий непростий для нас усіх час.

Дякуємо Максу за відповіді та за мужнє рішення боронити нашу країну. Сподіваємося скоро зустрітися вдома та разом відсвяткувати перемогу.

Слава Україні!

Читати наступну історію