Олег Р.: “Бійці найбільше тішаться, коли бачать, що якісно виконують свою роботу”.

Киянин Олег — експерт з 3D візуалізації, а ще по-справжньому відчайдушний син своєї країни. Як тільки почалася війна, Олег, не вагаючись, відправився захищати Батьківщину на фронт. Він — гордість нашої спілки. Ми були дуже раді можливості взяти в Олега невеличке інтерв’ю.

 

Олеже, де тебе застав початок війни? Що було першим, що ти зробив?

Коли я почув перші прильоти по Києву, то одразу зібрав речі, компи й вивіз сім’ю на Захід. А сам повернувся до Києва, пішов у військкомат й відправився на комплектацію підрозділів.

 

Чого не вистачало у перший місяць війни? Як розв’язували цю проблему?

В перший місяць, коли ми зайняли позиції, потреба була в електриці. На позиції не було де заряджатись. Наша спілка CG художників передала сонячну батарею, вона трохи підзаряджала телефони для зв’язку. Потім потроху стало все на свої місця: нам підкинули й зв’язок, і світло від генератора. 

 

Чи допомагають вам зараз волонтери?

Так, волонтери допомагають. Їхніми силами ми отримуємо форму, генератори, і т. д.  Також звичайні речі такі як лопати, наприклад. Адже на війні воно все губиться чи знищується. Тому волонтери все це докупають й передають нам.

 

Чи стало у пригоді спорядження, яке зібрали для тебе силами нашої спілки?

Так, звісно, ми використовуємо дуже багато речей, які нам передала спілка. Наприклад, тепловізор, дрон, рації. Вони й досі допомагають нам у виконанні поставлених завдань.  Також від спілки я отримав аптечку, турнікет, форму та взуття.

 

Як бійці підіймають свій настрій, дух на фронті?

Виконуємо свою роботу. Тішимось, коли виконуємо її якісно, і бачимо це. 

 

На твій погляд, що може і повинен робити кожен, хто не на фронті, щоб допомогти вам скоріше здобути перемогу?

Працювати на користь держави. Жити, радіти та не забувати донатити на ЗСУ!

Ми бажаємо Олегу та його побратимам нездоланної сили в боротьбі з ворогом. Віримо, що скоро ми всі зустрінемося і відсвяткуємо день нашої перемоги.

Слава Україні!

Читати наступну історію