Павло Ц.: “Ми якнайшвидше переможемо тоді, коли серед всіх українців не буде суперечок”.

Харків’янин Павло — молодий 3D артист з витонченим художнім смаком. Проте зараз хлопець зайнятий не творчістю, а захистом нашої країни від ворога. Ми зв’язалися з Павлом, щоб дізнатися, як він, та поставили ще кілька питань. Його відповіді читайте у цьому маленькому інтерв’ю.

 

Павле, де тебе застав початок війни? 

Початок війни застав у рідному Харкові.

 

Чого не вистачало у перший місяць війни?

В принципі, вистачало всього. Не вистачало тільки тиші.

 

Чи допомагають вам зараз волонтери?

Наразі волонтери не допомагають мені напряму. Але я постійно бачу їх підтримку — як безпосередню, так і опосередковану.

 

Чи допомогла тобі наша спілка CG художників і як само?

Матеріальна підтримка, яку я отримав від спілки, допомогла мені налагодити та вдосконалити процеси в військкоматі. Якщо не було б цієї допомоги, понад двісті військових спеціалістів мали б складності з підписанням контракту у військовій частині. І скоріш за все, не мали б змоги воювати. 

 

Який настрій, дух у бійців на фронті?

Бійці, з якими спілкуюсь особисто я, зараз мають чудовий настрій. Наразі вони відпочивають від бойових дій: приїхали на лікування, перевезти транспорт, зробити документи, і т. п. У них високий бойовий дух, вони планують незабаром повернутись у стрій.

 

На твій погляд, що може і повинен робити кожен, хто не на фронті, щоб допомогти вам скоріше здобути перемогу?

Треба робити все задля перемоги. Тим людям, які знаходяться за кордоном або в Україні у безпечному місці, не обов’язково брати автомат та йти воювати. Допомагайте армії, нагадуйте людям навколо, що якщо у них зараз безпечно, це не значить, що так може бути завжди. 

Ми якнайшвидше переможемо тоді, коли серед всіх українців не буде суперечок. Все це по-справжньому. Треба зібратись і працювати на перемогу стільки, скільки потрібно! 

Ми дуже вдячні Павлу за цікаву розмову та бажаємо йому наснаги у подальшій боротьбі. Віримо, що дуже скоро будемо разом святкувати день нашої перемоги!

Слава Україні!

Читати наступну історію