Людмила Д.: “Ми просто неймовірна нація, тому перемога буде за нами”.

У мирному житті львів’янка Людмила — учасниця нашої спілки CG художників та авторка неймовірно красивих 3D візуалізацій. А зараз Люда служить зв’язківицею в тилу, щодня працюючи на перемогу України. Ми безмежно горді нашою героїнею та щасливі, що вона знайшла можливість трохи поспілкуватися з нами задля цього інтерв’ю.

 

Людо, де тебе застав початок війни? Що було першим, що ти зробила?

Привіт! Перепрошую, що довго не могла відповісти на питання. Я практично постійно  знаходжуся під землею без мережі. 

Війна застала мене в селі, за 500 км від Львова. Я прокинулася від дзвінка мами, яка сказала, що війна почалася. Звісно, спочатку я не повірила. Але потім почула вибух десь далеко в полі (село було близько до кордону з Білоруссю). Я закурила і подумала, що пора повертатися до Львова.

 

Чого не вистачало у перший місяць війни? Як розв’язували цю проблему?

Не вистачало медикаментів та аптечок, броні. Але з часом питання вирішилося завдяки відповідальності начальників.

 

Чи допомагають вам зараз волонтери?

Так, допомагають.

 

Чи стало у пригоді спорядження, яке зібрали для тебе силами нашої спілки?

Звичайно! Ми дуже дякуємо вам за допомогу, бо завдяки спілці змогли довдягти хлопців і дівчат. Їх забезпечили одягом, спальниками та карематами.

 

Як бійці підіймають свій настрій, дух на фронті? Чи можемо ми в тилу якось в цьому їм допомогти?

На фронті не була, але знаю, що підтримка людей та рідних — це найважливіше. Так казали ті, хто там були. Коли важко, тільки це змушує йти далі. Віра в нас, у те, що ми робимо кожного дня на фронті чи в тилу — це і є найкраща підтримка духу.

 

На твій погляд, що може і повинен робити кожен, хто не на фронті, щоб допомогти скоріше здобути перемогу?

Вірити в ЗСУ, підтримувати, допомагати. Дивлячись на нас усіх, можу сказати: ми просто неймовірна нація, тому перемога буде за нами!

Ми ще раз дякуємо Люді за приділений час та надихаючу розмову. Бажаємо їй та її побратимам якнайшвидше здобути перемогу й відсвяткувати її разом з нами. Ми зі свого боку теж робитимемо все необхідне, щоб наблизити цей момент.

Слава Україні!

Читати наступну історію